خانه / اخبار / «رافائل کوره‌آ» در بین محبوب‌ترین رؤسای جمهور جهان

«رافائل کوره‌آ» در بین محبوب‌ترین رؤسای جمهور جهان

کوره-آ

بر اساس نظرسنجی صورت گرفته توسط انجمن ارتباطات سیاسی در مادرید، در ماه ژانویه ۲۰۱۵، «رافائل کوره‌آ»، «اوو مورالس» و «خوزه موخیکا» رؤسای جمهور اکوادور، بولیوی و اروگوئه در لیست ۵ رئیس جمهور محبوب جهان قرار دارند.

«رافائل کوره‌آ» در این نظرسنجی با کسب امتیاز ۷۹ درصدی پس از «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه که با کسب ۸۷ درصد در جایگاه نخست این لیست قرار گرفت، به رتبه دوم دست یافت.

«اوو مورالس» که به تازگی سومین دور از ریاست جمهوری خود در بولیوی را آغاز کرده با کسب امتیاز ۷۵ درصدی در جایگاه سوم و «خوزه موخیکا» نیز با ۶۵ درصد در جایگاه چهارم لیست محبوب‌ترین رؤسای جمهور جهان قرار گرفتند.

در این مطالعه سایر رؤسای جمهور آمریکای لاتین نیز در لیست ۱۰ رئیس جمهور محبوب جهان قرار گرفتند.

«کریستینا فرناندز» با کسب امتیاز ۴۹ درصدی پس از «آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان که با کسب ۶۰ درصد در جایگاه ۵ قرار گرفت، جایگاه ۶ در این لیست را از آن خود کرد.

رئیس جمهور اکوادور به نوبه خود در سال ۲۰۱۴ این سطح از محبوبیت را داشته و در سال ۲۰۱۳ نیز در این مطالعه در صدر لیست محبوب‌ترین رؤسای جمهور جهان قرار داشت.

بر اساس مطالعات مختلف مؤسسات نظرسنجی و سازمان‌های بین‌المللی، نحوه مدیریت کوره‌آ از زمان برگزیده شدن وی از سال ۲۰۰۷ میلادی به عنوان رئیس جمهور اکوادور، مثبت ارزیابی شده است.

انتهای پیام/

Share

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا