خانه / اخبار / تولید نفت اکوادور مطابق پیش بینی ها ادامه دارد

تولید نفت اکوادور مطابق پیش بینی ها ادامه دارد

سرمایه-گذاری-اکوادور

آمارهای دولت اکوادور نشان می دهد که تولید نفت این کشور در ادامه سال ٢٠١۴ میلادی بیش از پیش بینی تولید نفت سالانه این کشور است به گونه ای که تولید نفت ماه نوامبر اکوادور با ٣,٣ درصد رشد در مقایسه با سال پیش به ۵۶٢ هزار و ٨١٧ بشکه نفت در روز رسید.

در بودجه سال ٢٠١۴ اکوادور پیش بینی شده بود که تولید نفت این کشور به طور میانگین روزانه ۵٢٧ هزار و ۶٧١ بشکه باشد.

با در نظر گرفتن سطح تولید نفت اکوادور تا به امروز و هدف تولید نفت این کشور در ماه دسامبر، میانگین روزانه تولید نفت این کشور در سال ٢٠١۴ به نزدیک ۵۵٣ هزار و ١٨٢ بشکه خواهد رسید که یک رکورد برای اکوادور است.

پس از روی کار آمدن دولت «رافائل کوره آ» در سال ٢٠٠٧ میلادی، این کشور با مشکل در جلب سرمایه گذاری در صنعت نفت روبرو شد که در نتیجه آن تولید نفت اکوادور به شدت سقوط کرد.

تولید نفت این کشور که در سالهای ٢٠٠۶ و پیش از آن در سطح ۵٣٠ هزار بشکه در روز بود، در دولت کوریا و بازنگری در قراردادهای نفتی برای افزایش درآمدهای نفتی کشور، به زیر ۵٠٠ هزار بشکه در روز رسید.

در حال حاضر شرکت دولتی «پتروآمازوناس» بزرگترین تولید کننده نفت اکوادور است که نزدیک به سه چهارم نفت این کشور را تولید می کند. تولید نفت این شرکت در ماه نوامبر به روزانه ۴٣٧ هزارو ۴۵٢ بشکه رسید که در مقایسه با ماه پیش از آن دو درصد رشد نشان می دهد.

اکوادور انتظار دارد تولید نفت خود را تا سال ٢٠١٧ میلادی افزایش دهد و به روزانه ۶۵٩ هزار و ٧٢۶ بشکه برساند.

انتهای پیام/

Share

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا