خانه / خدمات انجمن / تحصیل در اکوادور

تحصیل در اکوادور

educacion_620

بر اساس گزارش سازمان جهانی یونیسف، سطح سواد در اکوادور بالای ۹۰٪ است. سیستم آموزش همگانی در اکوادور رایگان است و تحصیل برای افراد ۵ تا ۱۴ سال اجباری است.

مقاطع تحصیلی در کشور اکوادور مطابق سیستم های بین المللی ارائه می شود. زبان تدریس عموما اسپانیایی است و در بعضی از دانشگاه ها در مقاطع دکتری و فوق لیسانس به زبان انگلیسی نیز تدریس می شود.

اکوادور دارای شصت و یک دانشگاه است که تعدادی از آنها در حال حاضر مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتری ارائه می‌کنند، اما تنها ۱۸ درصد دانشکده‌های “دانشگاه‌های دولتی” این کشور مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتری می‌دهند. ۳۰۰ انستیتوی عالی نیز در اکوادور دوره‌های آموزشی تخصصی و حرفه‌ای ارائه می‌کنند.

انجمن دوستی ایران و اکوادور در همکاری با موسسه «زندگی و اقامت در اکوادور» و با استفاده از اطلاعات جامع و کادر مجرب این موسسه، به صورت تخصصی در کلیه مقاطع تحصیلی، خدمت رسانی نماید.

شایان ذکر است، از آنجایی که تحصیلات در کشور اکوادور عموما به زبان اسپانیایی است، در صورت عدم تسلط به زبان اسپانیایی، گذراندن ۶ تا ۱۲ ماه دوره زبان اسپانیایی پیش از تحصیل و یا همراه آن الزامی می باشد.

انتهای پیام/

Share

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا