خانه / خدمات انجمن / آموزش زبان اسپانیولی در اکوادور

آموزش زبان اسپانیولی در اکوادور

espanol_ecuador_620

اکوادور کشوری است که دانشکده های زبان اسپانیایی آن در جهان شناخته شده است. دلیل امر آن است که در اکوادور مردم بهترین لهجه اسپانیایی در آمریکای لاتین را دارند و بسیار روان و آسان صحبت می کنند.

کیتو، پایتخت اکوادور، شهری زیبا و قدیمی و یکی از بزرگترین و بهترین شهرهای قدیمی در آمریکای لاتین محسوب می شود.

در اکوادور مدارس و کالج های زبان اسپانیولی بسیاری وجود داد که دانشجویان می توانند در کلاس های انفرادی یا گروهی به یادگیری زبان بپردازند. همچنین شما می توانید در دوره های زبان دانشگاهی و یکی از بهترین مراکز آموزش زبان اکوادور شرکت کنید.

اگر ترجیح می دهید برای فراگیری زبان به خارج از کیتو و در ساحل یا به یکی شهرهای کوهستانی بروید این امکان نیز فراهم می باشد.

به علاوه برخی از موسسات دوره های “آموزش و سفر” که ترکیبی از گردشگری به همراه کلاس های اسپانیولی می باشد را ارائه می دهند و شما در قالب این کلاسها ضمن فراگیری زبان از مناطق دیدنی اکوادور از جمله سواحل اقیانوس آرام، جنگل های آمازون، رشته کوه های آند و جزایر گالاپاگوس نیز بازدید خواهید کرد.

شایان ذکر است که یکی از روش های اخذ اقامت و ویزا، ثبت نام در یکی از کالج های زبان اسپانیولی است.

هموطنان ایرانی می توانند قبل از عزیمت به اکوادور دوره های مقدماتی زبان اسپانیولی را در ایران بگذرانند و جهت افزایش مهارت و آشنایی بیشتر با این زبان در یکی از موسسات زبان ثبت نام نمایند.

انجمن دوستی ایران و اکوادور در همکاری با موسسه «زندگی و اقامت در اکوادور» که مرجعی تخصصی در زمینه ارائه خدمات اقامتی و مهاجرتی در پایتخت اکوادور است، پس از بررسی شرایط متقاضی اقدام به ثبت نام شما در بهترین کالج های زبان شهر کیتو خواهند کرد.

شایان ذکر است دوره های زبان اسپانیولی معمولا به صورت ترم های ۲ ماهه می باشد و بسته به آشنایی اولیه و هدفی که از فراگیری زبان دارید می توانید بین یک تا شش ترم نیاز خود از زبان اسپانیولی را برآورده سازید.

انتهای پیام/

Share

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا